"S'po ju dëgjoj", Neymar provokoi keq tifozët serbë mbrëmë - Gazeta Express
string(54) "spo-ju-degjoj-neymar-provokoi-keq-tifozet-serbe-mbreme"

Botërori 2022

Gazeta Express

25/11/2022 8:54

“S’po ju dëgjoj”, Neymar provokoi keq tifozët serbë mbrëmë

Botërori 2022

Gazeta Express

25/11/2022 8:54

Brazili e mposhti mbrëmë Serbinë me rezultat 2:0 në ndeshjen e xhiros së parë në Kupën e Botës.

Dy golat u shënuan nga Richarlison në pjesën e dytë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Neymar ishte prej lojtarëve më të fauluar dhe më i padëshiruari edhe nga tifozët serbë.

Ylli i PSG-së madje u largua nga ndeshja me një lëndim në këmbë.

Në një moment gjatë takimit, teksa Neymar po shkonte të ekzekutonte një rivënie këndi, tifozët serbë ishin të zhurmshëm.

Por, Neymar i provokoi keq ata.