“S’po du o vlla, qitëm prej shpisë, i marr teshat e iki”, Dj Pm befason me deklaratën për Sarën - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 8:38

“S’po du o vlla, qitëm prej shpisë, i marr teshat e iki”, Dj Pm befason me deklaratën për Sarën

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 8:38

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, u zhvillua një lojë me debate, teksa gjatë debatit në shtëpi arriti një zarf i bardhë.

Zarfi i bardh nga “Vëllai i madh” ishte për një darkë të veçantë e përgatitur për dy prej banorëve.

Lexo Edhe:

Banorët në unanim do duhet të vendosnin për emrin e një djali dhe një vajze që do ta shijonin këtë surprizë.

Ata propozuan emrin e Sarës dhe Pajtimit por ky i fundit e refuzoi i revoltuar.

“Nuk pranoj absolotisht. Nëse këmbëngulni do marr valixhet do iki”, tha ai.

Edhe pas një ftese më zyrtare nga vetë Sarah ai insistoi se nuk dëshiron të konsumojë një darkë me të.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.