“S’po du me ni” – as baladë as këngë verore kënga e re e Taynas - Gazeta Express
string(58) "spo-du-me-ni-as-balade-as-kenge-verore-kenga-e-re-e-taynas"

“S’po du me ni” – as baladë as këngë verore kënga e re e Taynas

Muzike

Gazeta Express

12/05/2022 20:55

Këngëtarja Tayna ka lansuar sonte këngën e saj më të re, “S’po du me ni”, një këngë që është kënduar në bashkëpunim me Geskon

Tayna ka lansuar këngën e saj të re që është një bashkëpunim i saj me Geskon.

Edhe pse ishte thënë se ajo do të jetë një këngë verore, kënga është në mes të një balade dhe muzike verore.

Tekstin e këngës e kanë shkruar bashkë Tayna dhe Gesko kurse kënga ka për producent Geskon. /GazetaExpress/

Këngën e Taynas mund ta dëgjoni në këtë link…