Spitali Amerikan me shërbimin e kapsulës endoskopike - Gazeta Express
string(52) "spitali-amerikan-me-sherbimin-e-kapsules-endoskopike"

Spitali Amerikan me shërbimin e kapsulës endoskopike

Shneta

Gazeta Express

14/09/2023 20:31

Spitali Amerikan në Kosovë në kuadrin e shërbimeve të reja mbështetur në teknologjinë më të avancuar të kohës sjell për të gjithë të interesuarit shërbimin e kapsulës endoskopike.

Një kapsulë që ofron inçizimit e të gjithë traktit tretës, të gjithë zorrët e holla dhe zorrën e trashë duke zbuluar në kohë problemet e ndryshme shëndetësore.

Lexo Edhe:

Një çmim ekonomik për një shërbim profesional dhe ekselent.

Për më shumë informacion, kontaktoni në rrjete sociale ose në numrat e telefonit 038 221 661 ose 049 513 513.

#spitaliamerikan

#perqafojejeten