Spanja në epërsi - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

08/06/2021 20:52

Spanja në epërsi

Sport

Gazeta Express

08/06/2021 20:52

Spanja i ka shënuar gol në miqësore Lituanisë.

Në minutën e tretë, ka shënuar mbrojtësi 21-vjeçar i Valencias, Hugo Guillamon.

Për shkak të Sergio Busquets, që doli pozitiv me COVID-19, është izoluar e gjithë skuadra e Spanjës dhe për të mos prishur këtë miqësore sonte, Spanja vendosi që ta luajë me lojtarë të U-21, po ashtu dhe me trajnerin e ekipit U-21, raporton Gazeta Express.