“Sot, Sot, Sot” dhurata e Ledrit për festat e fundvitit - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

26/12/2020 17:04

“Sot, Sot, Sot” dhurata e Ledrit për festat e fundvitit

Muzike

Gazeta Express

26/12/2020 17:04

Edhe pse pandemi, Ledri Vula ka qenë tepër aktiv këtë vit me këngë të reja

Albumi 10/10 dhe një sërë bashkëpunimesh sidomos ai me Dafina Zeqirin dhe Lumi B, ka bërë që reperi kosovar mos të ndalet por përkundrazi të vazhdojë që në karantinë t’i argëtojë fansat e tij.

Lexo Edhe:

E për fund Ledri ka zgjedhur  një këngë simpatike që është e këndshme të dëgjohet në çdo ambient, qoftë jashtë ashtu edhe brenda.

“Sot, sot, sot” është lansuar mbrëmë dhe suksesi i saj është parë menjëherë ku kënga ka arritur afër 500 000 klikime. /GazetaExpress/