Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 10:42

Sot priten çmime të reja të derivateve të naftës

Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 10:42

Gjatë ditës së sotme Komisioni Rregullator për energjetikë do të kumtoj çmimet e reja të derivateve të naftës.

Këto çmime do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme. Mbetet të shohim nëse do të ketë ulje apo ngritje të çmimeve.