Sot po i çmend sheikët ne Katar, por nuk do ta besoni si dukej tifozja kroate para operacioneve plastike - Gazeta Express
string(103) "sot-po-i-cmend-sheiket-ne-katar-por-nuk-do-ta-besoni-si-dukej-tifozja-kroate-para-operacioneve-plastike"

Sot po i çmend sheikët ne Katar, por nuk do ta besoni si dukej tifozja kroate para operacioneve plastike

Rozë

Gazeta Express

09/12/2022 11:14

Ivana Knoll është aktualisht tifozja më e famshme në botë, dhe këtë Kampionat Botëror e ka shënuar edhe ajo.

Tifozja më e bukur e Botërorit tërheq shumë vëmendje me çdo lëvizje, nuk i ikë as kamerave, as kamerave dhe i pëlqen të publikojë foto provokuese.

Lexo Edhe:

Ajo mund të ketë qenë në telashe për shkak se vishej shumë lirshëm në Katar dhe nuk humbet asnjë rast për të nxjerrë në pah gjoksin e saj të bollshëm, këmbët e gjata apo atribute të tjera.

Ajo ka bërë disa operacione plastike, edhe pse nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë.

Në vitin 2016, ajo u përpoq të bëhej Miss Zagrebi dhe Miss Kroacia, por nuk arriti të fitonte kurorën.

Sot pas Ivanës vrapojnë të gjithë, por gjashtë vite më parë ajo dukej ndryshe.