Sot nis sezoni i ri në Superligën e Kosovës në volejboll - Gazeta Express

Sporte tjera

Gazeta Express

02/10/2021 16:48

Sot nis sezoni i ri në Superligën e Kosovës në volejboll

Sporte tjera

Gazeta Express

02/10/2021 16:48

Sot do të fillojë sezoni 2021/22 në Superligën e Kosovës në volejboll në të dyja konkurrencat

Sot dhe nesër do të zhvillohen ndeshjet e javës së parë të Superligës në të dy konkurencat, shkruan Gazeta Express

Lexo Edhe:

Adhuruesit e volejbollit do të kenë mundësi të ndjekin ndeshje mjaft interesante.

Ndeshja hapëse në konkurrencën e femrave do të jetë ajo mes Ferizajt dhe Skënderajt që luhet nesër nga ora 13:00.

Ndërkohë, në konkurrencën e meshkujve ndeshja hapëse do të jetë ajo mes Pejës dhe Prishtina Volley që luhet sonte nga ora 19:00.

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "FVK 1 SUPERLIGA FEMRAT Java 1 FERIZAJ vs SKENDERAJ 03.10.2021 ORA 13:00 03.10.2021 ORA 14:00 03.10.2021 ORA 19:00 PRISHTINA VSFERONIKELI Zhvillohet ne mesjave MALISHEVA vs FUSHE KOSOVA DRITA vs FER VOLLEY 03.10.2021 ORA 19:00 agrotrade KASTRIOTI vs M TECHNOLOGIE"
Mund të jetë një imazh i ‎teksti që thotë "‎FVK OS வடகககக் ) ف D 03.10.2021 ORA 18:00 SUPERLIGA MESHKUJT Java 1 VELLAZNIMI DRITA 2021 ORA 19:00 03.10.2021 2021 ORA 18:00 PEJA VS PRISHTINA VOLLEY FERIZAJ VS SKENDERBEU Zhvillohet ne mesjave Nuk zhvillohet LUBOTENI VS ULPIANA agrotrade DRENICA vS G. AGLE THERANDA‎"‎