Sot nis Grand Prix Upper Austria, garojnë Flaka e Fationa - Gazeta Express
string(56) "sot-nis-grand-prix-upper-austria-garojne-flaka-e-fationa"

Sporte tjera

Gazeta Express

08/03/2024 9:12

Sot nis Grand Prix Upper Austria, garojnë Flaka e Fationa

Sporte tjera

Gazeta Express

08/03/2024 9:12

Prej të premtes deri të dielën në Linz të Austrisë mbahet gara e radhës e turit botëror të xhudos, “Grand Prix Upper Austria”.

Në mesin e xhudistëve që do të marrin pjesë në këtë garë, janë edhe ata nga Kosova, pesë gjithsej.

Lexo Edhe:

Flaka Loxha, Fationa Kasapi, Akil Gjakova, Dardan Cena e Loriana Kuka do të jenë xhudistët që përfaqësojnë vendin tonë, shkruan Gazeta Express.

Flaka dhe Fatjona ndeshen sot