Sot mot i vranët, vende-vende mund të bie shi - Gazeta Express

Sot mot i vranët, vende-vende mund të bie shi

Lajme

Gazeta Express

19/09/2021 6:56

Të dielën parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu.

Lexo Edhe:

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi i verilindjes.