Sot hidhet shorti për Kupën e Kosovës - Gazeta Express

Sot hidhet shorti për Kupën e Kosovës

Gazeta Express

03/12/2019 9:33

Sot do të hidhet shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës në futboll.

Nga ora 13:00, në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës sot do të hidhet shorti për fazën e dytë të këtij kompeticioni.

2 Korriku, Dukagjini, Ferizaj, Vitia, Liria, Gjilani, Feronikeli, Dardana, Ballkani, Trepça 89, Vushtrria, Prishtina, Drenica, Trepça, A&N dhe Arbëria janë skuadrat të cilat kanë siguruar kualifikimin në këtë fazë.

Ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës zhvillohen gjatë vikendit të ardhshëm.