Sot dhe nesër luhet xhiroja e fundit e stinorit në Superligën A të volejbollit - Gazeta Express
string(80) "sot-dhe-neser-luhet-xhiroja-e-fundit-e-stinorit-ne-superligen-a-te-volejbollit-1"

Sporte tjera

Gazeta Express

18/11/2023 13:06

Sot dhe nesër luhet xhiroja e fundit e stinorit në Superligën A të volejbollit

Sporte tjera

Gazeta Express

18/11/2023 13:06

Në elitën e djemve në volejboll, në fundjavë janë në program ndeshjet e fundit të pjesës vjeshtore të kampionatit.

Dy nga tri ndeshjet e javës, zhvillohen të shtunën, kur Golden Eagle Theranda ndeshet ne Ferizajn nga ora 13:30, kurse Peja e pret Ulpianën nga ora 20:00.

Lexo Edhe:

Kryendeshja e javës së 10-të zhvillohet në Gjilan, kur Drita e pret Skenderbeun, të dielën nga ora 18:00.