Sophia vazhdon ta tregon trupin e saj si sirenë - Gazeta Express

Sophia vazhdon ta tregon trupin e saj si sirenë

Rozë

Gazeta Express

15/05/2020 19:07

Vajza e yllit Karren Brady, Sophia Peschisolido ka treguar belin e hollë të saj në bikine të vogla ngjyrë portokalli

Ajo vazhdimisht është duke i argëtuar fansat e saj në vetizolim duke treguar asetet e saj.

Kështu, vajza e yllit të TV, Karren Brady, Sophia Peschisolido ka treguar belin e saj të hollë në bikine të PrettyLittleThing të premten.

Sophia përpos që është vajza e yllit të Apprentice ajo është edhe vajza e futbollistit të njohur Paul Peschisolido kurse famën është duke e marrë me bikine dhe të brendshme, ndërkaq në Instagram po shpërndanë shumicën e fotove të saj. /GazetaExpress/