Sophia, shfaqet seksi në oborrin e saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 18:44

Sophia, shfaqet seksi në oborrin e saj

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 18:44

Sophia Peschisolido ka shpërndarë disa foto tepër seksi në Instagram pas dy javë pauze

Asaj i janë dashur disa javë për të treguar përsëri hiret e saj online.

Sophia Peschisolido i ka argëtuar fansat e saj në disa foto në bikine këtë të premte, pas një pauze të vogël në rrjetet sociale.

Vajza 23 vjeçare e yllit të “Apprentice”, Karren Brady dhe e futbollistit Paul Peschisolido, ka shpërndarë një foto me bikine të PrettyLittleThing. /GazetaExpress/