Sophia shfaqet me të brendshme të tejdukshme, ngrit temperaturat - Gazeta Express

Sophia shfaqet me të brendshme të tejdukshme, ngrit temperaturat

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 19:39

Vajza e Karren Bradyit, Sophia Peschisolido i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka pozuar në të brendshme të tejdukshme duke treguar asetet e saj seksi

Ajo ka qenë shumë aktive gjatë pandemisë së COVID-19 duke treguar asetet e saj.

Sophia Peschisolido edhe këtë të mërkurë është përkujdesur që për fansat e saj të tregoj asetet e saj sa më seksi.

Vajza e yllit të “Aprrentice” Karren Brady dhe e ish futbollistit Paul Peschisolido, ka pasur të veshur të brendshme nga PrettyLittleThing duke e bërë paraqitjen e saj edhe më seksi. /GazetaExpress/