Sophia shfaqet e nxehtë në bikine - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

01/08/2020 17:17

Sophia shfaqet e nxehtë në bikine

Rozë

Gazeta Express

01/08/2020 17:17

 E njohur më shumë si vajza e modeles së kolme Karren Brady, Sophia Peschisolido edhe sot ka treguar trupin e saj seksi në monokini

Nuk është e panjohur për fansat pasi që vazhdimisht tregon trupin e saj të jashtëzakonshëm në rrjetet sociale.

Sophia Peschisolido e ka bërë këtë përsëri sot derisa ka postuar disa fotografi në bikine në Insgram.

Vajza 23 vjeçare e yllit të “Apprentice”, Karren Brady (51) ka pozuar në bikine lëmon dhe monokine të tjera të PrettyLittleThing. /GazetaExpress/