Sonte në mesnatë fillon Zbritja Finale dhe më e madhja e Black Friday në Gjirafa50 - Gazeta Express

Gazeta Express

26/11/2020 21:49

Sonte në mesnatë fillon Zbritja Finale dhe më e madhja e Black Friday në Gjirafa50

Gazeta Express

26/11/2020 21:49

Sonte në ora 00:00 fillon zbritja finale e Black Friday, në dyqanin më të madh online të teknologjisë në Kosovë, në Gjirafa50.com. Si asnjëherë më parë, konsumatorët do të keni mundësi të përfitojnë nga zbritja deri në 50%, në super produkte teknologjike si: laptop, televizor, celular, produkte gaming, kamera të ndryshme, dhe shumë produkte tjera nga brendet më të njohura teknologjike si: Apple, Sony, Samsung, Dell, GoPro, DJI, dhe të tjera. Të gjitha origjinale, me garancion nga prodhuesi dhe me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë.

Duke pasur parasysh që kërkesa për këto produkte është jashtëzakonisht e madhe, dhe sasia e limituar, ju rekomandojmë që të bëni gati listën me produktet që dëshironi ti bleni, të futeni në faqen e Gjirafa50 duke klikuar KETU, dhe nëse nuk jeni regjistruar në faqen e Gjirafa50, të regjistroheni menjëherë duke klikuar KETU. Zbritjet e mëdha në top produkte fillojnë sonte në ora 00:00, prandaj mos harroni që gjithsesi të jeni pranë laptoptit, kompjuterit apo celularit tuaj, dhe të bëni porositë menjëherë.

Gjirafa50 është dyqani më i madh online i teknologjisë në Kosovë dhe rajon, me më shumë se 60.000 produkte nga brendet më të njohura të teknologjisë. Të gjithë produkte janë origjinale dhe me garancion nga prodhuesi, dhe vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni edhe pasi e pranoni porosinë, me para në dorë apo kartelë bankare. Për të kuptuar më shumë rreth ofertave fantastike të Black Friday , vizitoni ueb-faqen ëëë.gjirafa50.com, dhe kontaktoni agjentët e shitjes në live chat, Facebook, Instagram, apo përmes numrave të telefonit, +383 45 101 953  dhe +383 38 616 161. Po ashtu, mund të na vizitoni në dyqanin tonë në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.