Sondazhi i UEFA-s, tifozët zgjedhin kampionin e Evropës - Gazeta Express
string(54) "sondazhi-i-uefa-s-tifozet-zgjedhin-kampionin-e-evropes"

Sondazhi i UEFA-s, tifozët zgjedhin kampionin e Evropës

Sport

Gazeta Express

28/05/2022 15:16

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në faqen zyrtare të UEFA-s publikohet një anketë për çdo ndeshje, ku të gjithë mund të parashikojnë fituesin.

Në anketën për ndeshjen e sontme, 57% e votuesve deri më tani mendojnë se Real Madridi do të shënojë fitore.

Kurse, 43% e tyre mendojnë se sonte triumfojnë “Të Kuqtë”. /Gazeta Express/