Sokol Cikalleshi intervistë të pazakontë me vajzat e ''Kosheres'' - Gazeta Express

Sokol Cikalleshi intervistë të pazakontë me vajzat e ”Kosheres”

Rozë

Gazeta Express

24/05/2021 14:57

Vajzat “Tik-Tok” të vëna në skenë nga aktorët Bes Kallaku dhe Juxhin Plovishti janë ndër skeçet më të preferuara nga publiku në emisionin “Kosherja”.

Mirëpo, mbrëmjen e fundit ato nuk janë vetëm, por kanë një të ftuar special dhe bëhet fjalë për sulmuesin e Kombëtares Sokol Cikalleshi.

Lexo Edhe:

Njëra prej vajzave ka tentuar të bëhet gazetare dhe zgjedhur ta intervistojë futbollistin. Por kjo intervistë ka qenë ndryshe nga të tjerat, pasi përveç batutave nuk kanë munguar dhe komentet pikante.