“Socion” me Fehmi Feratin, emision i ri në T7 nga kjo e martë - Gazeta Express
string(58) "socion-me-fehmi-feratin-emision-i-ri-ne-t7-nga-kjo-e-marte"

Rozë

Gazeta Express

22/04/2024 17:50

“Socion” me Fehmi Feratin, emision i ri në T7 nga kjo e martë

Rozë

Gazeta Express

22/04/2024 17:50

“Socion” është emisioni më i ri në T7 që nisë këtë të martë.

Nën autorësinë dhe drejtimin e Fehmi Feratit, ky është një emision ku çdo javë diskutohen tema sociale, fenomene dhe probleme tjera të shoqërisë me mysafirë të fushës dhe profesionistë duke dhënë edhe propozime e këshilla.

Lexo Edhe:

Në emisionin e parë diskutohet për polarizimin e shoqërisë dhe gjuhën e urrejtës në rrjetet sociale.

Emisionin “Socion” do të mund të ndiqni të martave, nga ora 22:30, vetëm në T7.