S’ndalet Juventusi, shënojnë edhe Dybala me Moratën - Gazeta Express

S’ndalet Juventusi, shënojnë edhe Dybala me Moratën

Sport

Gazeta Express

14/09/2021 21:50

Juventusi është duke e mundur 3-0 në udhëtim Malmon.

Pas Alex Sandros, kanë shënuar edhe Paulo Dybala dhe sulmuesi, Alvaro Morata.

Lexo Edhe:

Të dy golat tjerë zonja e vjetër i shënoi në fund të pjesës së parë.

Dybala shënoi për 2-0 në minutën e 43’, derisa Morata për 3-0 në atë të 45’, raporton Gazeta Express.