'S'kisha bërë ndonjëherë nga këto', shihni ç'bën Bora Zemani veç për t'i bërë qejfin Donaldit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 11:36

‘S’kisha bërë ndonjëherë nga këto’, shihni ç’bën Bora Zemani veç për t’i bërë qejfin Donaldit

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 11:36


Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në një prej çifteve më të pëlqyer të publikut shqiptar, si dhe një ndër më të komentuarit. Ndonëse dikur preferonin ta shijonin larg vëmendjes së mediave romancën e tyre, tani nuk fshihen më.

Dyshja kanë filluar të publikojnë vazhdimisht momente pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale, ashtu siç kanë bërë dhe së fundmi. Me anë të një postimi, Bora ka treguar se “ia ka bërë qejfin” Donaldit dhe ka bërë për herë të parë xhiro me motorr.

Ajo ka publikuar një video duke i dhënë motorrit, krahas së cilës shkruan: “S’kisha bërë ndonjëherë nga këto dhe thashë hajd, po i bëj qejfin Donaldit”.