Skerdi tregon për hitet që i ka bërë – është edhe kënga “Zemër” e Dhurata Dorës - Gazeta Express
string(75) "skerdi-tregon-per-hitet-qe-i-ka-bere-eshte-edhe-kenga-zemer-e-dhurata-dores"

TV/Film

Gazeta Express

19/06/2024 21:48

Skerdi tregon për hitet që i ka bërë – është edhe kënga “Zemër” e Dhurata Dorës

TV/Film

Gazeta Express

19/06/2024 21:48

Skerdi ka qenë sot i ftuar në Canape ku ka folur për hitet që ka krijuar dhe vijat melodike që ka krijuar

Një ndër këto hite është edhe kënga “Zemër” e Dhurata Dorës dhe Soolking.

Lexo Edhe:

Ai ka thënë që refreni i kësaj kënge është krijuar.

Madje ai ka thënë se për këtë shumë artistë as “nuk e kanë falënderuar atë për këtë gjë”. /GazetaExpress/