S’ka vend për Gareth Bale, Mourinho nuk ia vet letrat - Gazeta Express

S’ka vend për Gareth Bale, Mourinho nuk ia vet letrat

Gazeta Express

26/10/2020 20:05

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Burnley dhe Tottenham Hotspur.

Jose Mourinho nga minuta e parë nuk e ka hedhur në fushë Gareth Balen dhe natyrisht se kjo s’do t’i pëlqejë uellsianit.

Nuk luan nga fillimi as Sergio Reguilon, raporton Gazeta Express.

Burnley:

Tottenham Hotspur: