S’ka qetësi për Mourinhon, përleshen Son dhe Lloris - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

06/07/2020 22:02

S’ka qetësi për Mourinhon, përleshen Son dhe Lloris

Instant

Gazeta Express

06/07/2020 22:02

Heung-Min Son dhe Hugo Lloris do të kenë punë me Jose Mourinhon pas ndeshjes.

Në sfidën që Tottenham po e fiton 1-0 kundër Evertonit, në fund të pjesës së parë, kamerat i kanë kapur portierin, Hugo Lloris dhe sulmuesin, Heung-Min Son duke tentuar që të përleshen.

Në fakt Lloris ishte ai që vrapo në drejtim të Son, dhe situata do të kishte shkuar shumë keq nëse nuk do të ishin shokët për t’i ndaluar, raporton Gazeta Express.

Edhe ashtu Mourinho ka probleme me rezultate, kështu që gjërat aktualisht s’po shkojnë mirë.