S’ka pushim për Dafinën, nesër publikon këngën me Alban Skenderaj - Gazeta Express
string(63) "ska-pushim-per-dafinen-neser-publikon-kengen-me-alban-skenderaj"

Muzike

Gazeta Express

12/07/2023 20:34

S’ka pushim për Dafinën, nesër publikon këngën me Alban Skenderaj

Muzike

Gazeta Express

12/07/2023 20:34

Dafina Zeqiri nuk ndalet së krijuari

Këngëtarja është shumë aktive këtë vit dhe përpos Getoar Selimi që ka paralajmëruar një këngë më të, ajo pritet që të sjellë edhe një këngë tjetër – me një tjetër emër në skenën e showbizzit tonë.

Lexo Edhe:

Bëhet fjalë për Alban Skenderajn.

Në një postim të dyshes në Instagram duo paralajmërojnë lansimin e këngës së tyre të re gjatë ditës së nesërme. /GazetaExpress/