“S’ka këtu faj Dafina, kur na në kulm rrina”, punëtori i ndërtimit vjen me një version qesharak të këngës së Dafinës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/09/2021 8:10

“S’ka këtu faj Dafina, kur na në kulm rrina”, punëtori i ndërtimit vjen me një version qesharak të këngës së Dafinës

Rozë

Gazeta Express

11/09/2021 8:10

“S’ka ktu faj veç Dafina”, thotë një pjesë e tekstit të këngës së fundit “Llafe-llafe” nga Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son.

Për vetëm një muaj kënga ka marrë afër 10 milionë klikime në Youtube, derisa njerëzit po bëjnë edhe versione të tyre mjaft qesharake.

Lexo Edhe:

Një i tillë vie edhe nga një punëtor i ndërtimit, i cili ka modifikuar këtë pjesë të tekstit.

“S’ka ktu faj Dafina kur na n’kulm rrina, na dy e dijna, se ku kena me ra, je t’u e pa”, është teksti që ky punëtor ka zgjedhur ta modifikojë.