S'ka fitues as pas 120 minutave në ndeshjen Maroku-Spanja, vendosin penalltitë - Gazeta Express
string(76) "ska-fitues-as-pas-120-minutave-ne-ndeshjen-maroku-spanja-vendosin-penalltite"

Botërori 2022

Gazeta Express

06/12/2022 18:35

S’ka fitues as pas 120 minutave në ndeshjen Maroku-Spanja, vendosin penalltitë

Botërori 2022

Gazeta Express

06/12/2022 18:35

Nuk ka fitues as pas 30 minutave të vazhdimeve në ndeshjen Maroku-Spanja.

Rezultati pas 120 minutave ishte ai i fillimit të ndeshjes, 0:0.

Loja e rregullt prej 90 minutave u mbyll baras dhe pa gola, shkruan Gazeta Express.

Fituesi nga kjo përballje do të sigurojë kalimin për në çerekfinale, aty ku do të takohet me fituesin nga ndeshja mes Portugalisë dhe Zvicrës. /Gazeta Express/