Sipas një eksperti të IT, Kiara Tito është konkurrentja më serioze kundër Luizit në shtëpi - Gazeta Express
string(89) "sipas-nje-eksperti-te-it-kiara-tito-eshte-konkurrentja-me-serioze-kunder-luizit-ne-shtepi"

Sipas një eksperti të IT, Kiara Tito është konkurrentja më serioze kundër Luizit në shtëpi

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 20:28

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, i ftuar sot në “Wake up”, tha se Luiz Ejlli ka thyer rekord duke arritur gati në 1 miliard shikime.

Por prapa nuk mbetet as Kiara Tito. Madje eksperti u shpreh se moderatorja është i vetmi njeri që mund ta mundë këngëtarin e njohur. Ai tregoi se qytetet që kërkojnë më shumë për Kiarën në “Google” janë Kukësi, Tirana, Elbasani.

Lexo Edhe:

“Qytetet që kanë kërkuar më shumë për Kiarën janë Kukësi i pari, pastaj Tirana, Elbasani dhe të fundit Vlora dhe Shkodra. I vetmi njeri që mund ta mundë Luizi është Kiara, nëse do të dijë sesi ta mundë”, tha eksperti i IT-së.