Simona Patisso “nxit” Fioren me një set fotografik shumë “të nxehtë” - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

09/12/2019 12:57

Simona Patisso “nxit” Fioren me një set fotografik shumë “të nxehtë”

Sport

Gazeta Express

09/12/2019 12:57

Fiorentina është në krizë rezultatesh, pasi nuk fiton në 5 javët e fundit dhe kjo ka bërë që të tronditen pozitat e trajnerit Vincenzo Montella, por për t’u dhënë një dorë futbollistëve që të dalin nga kjo situatë ka menduar modelja Simona Patisso.

Kjo e fundit është një fanse “e thekur” e skuadrës vjollcë dhe së fundi ka publikuar në rrjetet sociale një set fotografik mjaft joshës, duke tërhequr vëmendjen e fansave, por edhe futbollistëve të Fiores.