"Sikur kanaxheq", Butrint Imeri mbush plote femra Ferizajin - Gazeta Express

“Sikur kanaxheq”, Butrint Imeri mbush plote femra Ferizajin

Rozë

Gazeta Express

24/07/2021 22:43

Këngëtari Butrint Imeri ka mbajtur sot një koncert në Ferizaj

Pas lansimit të dy hiteve “Dujem” dhe “Dale”, Butrint Imeri po vazhdon me koncerte në tërë Kosovën, por edhe në vendet bregdetare në Shqipëri.

Lexo Edhe:

Sot ai ishte në Ferizaj ku e veçanta e këtij koncerti ishte se shumica e mysafirëve ishin femra.

Disa e cilësuan këtë koncert si një konaxheq.

Kujtojmë se hiti “Dale” i Butrint Imeri ka arritur në më shumë se 24 milionë klikime.