Si u tradhtua Ana Kabashi pas 3 vjet lidhjeje - Gazeta Express
string(45) "si-u-tradhtua-ana-kabashi-pas-3-vjet-lidhjeje"

Si u tradhtua Ana Kabashi pas 3 vjet lidhjeje

TV/Film

Gazeta Express

26/12/2022 20:43

Në një bisedë mes saj dhe Gresës, Ana ka shpalosur disa detaje nga jeta personale, ndërsa ka rrëfyer historinë e tradhtisë së ish të dashurit të saj, pas tre vjetësh lidhje.

“E kam zënë një herë me telefon. Ka ardhur prej jashtit, e ka pasur telefonin pa kod edhe e ka bë me kod pas dy tre ditësh”, ka thënë fillimisht ajo.

Lexo Edhe:

“Dhe unë e kam mësuar përmendësh. Edhe e kam lënë situatën e kam pritur momentin”.

“Ai është pirë ekstremisht shumë, edhe e kam marrë telefonin se diçka ka. Edhe e kam pa, veç i kam marrë teshat edhe kam ecë. Ka shkuar pak procedurë deri sa jemi ndarë”, ka shtuar ajo.