Si u mbulua këngëtari me para në dasmën e Robinit - Gazeta Express
string(49) "si-u-mbulua-kengetari-me-para-ne-dasmen-e-robinit"

Si u mbulua këngëtari me para në dasmën e Robinit

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 20:50

Ditëve të fundit në mediat rozë vëmendje kishte dasma e boksierit Robin Krasniqi.

Shumë fytyra publike, familjarë dhe miq të Robinit ishin pjesë në dasmë, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Ndërsa ekipi i emisionit “Mirage”, ishte pjesë e dasmës ku solli pamje të shumta.

Ajo çka ra në sy në këtë dasmë ishte edhe mbulimi me para i këngëtareve dhe çiftit.

Për ta kuptuar këtë shikoni videon: