Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja tri kombinime - Gazeta Express
string(59) "si-te-kaloni-me-stil-nga-dimri-ne-pranvere-ja-tri-kombinime"

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja tri kombinime

Fun

Gazeta Express

23/02/2024 20:16

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit te dielli i pranverës dhe moti i ngrohtë.

Sigurisht, që një gjendje e tillë lë shenjë jo vetëm në dollapin tuaj, por edhe në stilin e përditshëm që duhet të ndryshojë kryekëput për t’u përshtatur me stinën e re në prag.

Lexo Edhe:

Ja disa ide të lezetshme, për të gjitha gocat që kanë ende dyshime se çfarë të veshin në këtë tranzicion stinësh!