Si të bëheni të suksesshëm në Tik-Tok? Eksperti amerikan i rrjeteve sociale ka një këshillë për kosovarët - Gazeta Express
string(104) "si-te-beheni-te-suksesshem-ne-tik-tok-eksperti-amerikan-i-rrjeteve-sociale-ka-nje-keshille-per-kosovaret"

AutoTech

Gazeta Express

30/06/2022 12:22

Si të bëheni të suksesshëm në Tik-Tok? Eksperti amerikan i rrjeteve sociale ka një këshillë për kosovarët

AutoTech

Gazeta Express

30/06/2022 12:22

Në ditën botërore të mediave sociale, eksperti amerikan , Denis Yu ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi”, ku ka folur edhe rreth eventit të organizuar nga “Grozwillas”, pikërisht për të shënuar këtë ditë.

Ai gjatë kësaj interviste, tregoi se si jemi duke i përdorur rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Madje ndër të tjera, Yu i cili është edhe pronar i kompanisë amerikane “Blitzmetrics”, tregoi se si të bëhemi te suksesshëm në rrjetin social “Tik-Tok”.

Po ashtu Yu, gjatë kësaj interviste i këshillon kosovarët se si ta përdorin këtë rrjet social.

Për ta shikuar intervistën, dhe për të kuptuar çfarë thotë për mediat sociale, klikoni në video. /GazetaExpress/.