Si sirenë... Klaudia Pepa pozon krejt ndryshe - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

01/08/2020 22:59

Si sirenë… Klaudia Pepa pozon krejt ndryshe

Rozë

Gazeta Express

01/08/2020 22:59

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku ndan dhe foto me ndjekësit nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Klaudia jeton prej vitesh në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj.

Së fundmi balerina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet si sirenë.

Ajo ka pozuar pranë pishinës e veshur si sirenë dhe duket tejet joshëse.

“A besonti tek sirenat?” shkruan Klaudia krahas postimit të saj./newsbomb

Screenshot_25.png