Si shpëtoi Pepe pa karton të kuq? - Gazeta Express

Si shpëtoi Pepe pa karton të kuq?

Gazeta Express

22/10/2020 17:45

Si shpëtoi Pepe pa karton të kuq? Është pyetja që bëjnë shumë fansa në ‘Twitter’ për atë që ndodhi mbrëmë në ndeshjen mes Manchester City dhe Portos.

Në fitoren e Manchester City 3-1 ndaj Portos, Pepe, ish mbrojtësi i Real Madridit, edhe njëherë tregoi se mbetet ai i njëjti.

Ai në një moment humbi kontrollin dhe gjeti punë me Raheem Sterlingun, por gjyqtari nuk e pa dhe vendosi që të mos e përjashtoi me të kuq, raporton Gazeta Express.