Si reagon Bora kur i lëshohet videoja e saj duke u puthur me Donaldin - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

25/10/2021 21:42

Si reagon Bora kur i lëshohet videoja e saj duke u puthur me Donaldin

TV/Film

Gazeta Express

25/10/2021 21:42

Bora Zamani dhe Donalldi ishin temë e emisionit të së premtes në Big Brother VIP

Gjatë emisionit Bora dhe Donalldi shkëmbyen puthje live gjatë emisionit gjë që bëri disa puthje.

Lexo Edhe:

E gjatë transmetimit të “Përputhen”, Bora ka folur për këtë paraqitje derisa ka qenë e rezervuar për të treguar se a janë pajtuar ata apo jo.

“Mos me pyesni shumë sepse ende nuk i kam ende përgjigjet”, ka thënë ajo për Arian Konomin. /GazetaExpress/