28-vjeçari tregon si i humbi 40 kilogramë - Gazeta Express

Shneta

Gazeta Express

23/12/2020 17:14

28-vjeçari tregon si i humbi 40 kilogramë

Shneta

Gazeta Express

23/12/2020 17:14

Të vuash nga mbipesha nuk është aspak e lehtë. Njëjtë si marrja e vendimit për të ndryshuar pamjen e jashtme. Këtë rrugëtim, nisi Arben Zeka i cili në moshën 28-vjeçe peshonte 123 kilogramë.

Gazetare: Egzona Shahini

Lexo Edhe:

Edhe pse kishte një jetë të mirë dhe një punë fitimprurëse, Arbeni filloi të ketë probleme të cilat vinin si pasojë e mbipeshës.

Ushqimet e pashëndetshme, ishin njëri ndër shkaktarët kryesor që Arbeni të vuante nga kilogramët e tepërt.