Si dukej Nevina Shtylla kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

28/08/2020 15:32

Si dukej Nevina Shtylla kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”

Rozë

Gazeta Express

28/08/2020 15:32

10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar “Miss Albania 2010”.

Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukurosheve nga të gjithë trevat e vendit.

Nuk ka dyshim që Nevina e ka merituar kurorën e saj pasi edhe sot ajo është një ndër vajzat më të bukura të ekranit.

View this post on Instagram

Welcome to the jungle 🐒 #soon✨ 🎬

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla) on

Nevina tashmë është moderatore në “E Diell” dhe njihet si një ndër më të aftat dhe të dashurat për publikun shqiptar./albeu