Si bëhet një hit? Bardhi tregon se kush shkruan më mirë - Gazeta Express
string(54) "si-behet-nje-hit-bardhi-tregon-se-kush-shkruan-me-mire"

Si bëhet një hit? Bardhi tregon se kush shkruan më mirë

Rozë

Gazeta Express

09/08/2022 19:08

I ftuar në emisionin e verës në T7, Bardhi tregoi shumëcka, duke filluar nga bashkëpunimet e fundit dhe si nxirren hitet, sipas tij. Gjatë intervistës në “Era Verë”, tregoi edhe si është të bashkëpunosh me Elvana Gjatën.

“Energjike osht, shumë energjike, unë e kom ngu ton jetën edhe u kon privilegj i madh me pas kangë me to”, tha ndër të tjera Bardhi për Elvanën. Gjithashtu, Bardhi tregoi edhe për tekstet që shkruan për këngëtarët e tjerë.

Lexo Edhe:

Ai, pos tjerash tha se kur ka nevojë kërkon ndihmë edhe nga kolegët si, Don Xhoni, Butrint Imeri, Ledri e shumë të tjerë.

Për më shumë detaje nga intervista, ndiqni videon në vazhdim.