Si arriti Flaka, vajza e mjekut hero Fatmir Fazlija të ndërtojë imazhin e babait që nuk e takoi kurrë - Gazeta Express
string(100) "si-arriti-flaka-vajza-e-mjekut-hero-fatmir-fazlija-te-ndertoje-imazhin-e-babait-qe-nuk-e-takoi-kurre"

Si arriti Flaka, vajza e mjekut hero Fatmir Fazlija të ndërtojë imazhin e babait që nuk e takoi kurrë

Lajme

Gazeta Express

08/08/2022 23:20

Në emisionin DPT te Fidani në T7, Flaka Fazlija, ka treguar historinë e babait të saj i cili ka qenë mjek gjatë kohës së luftës.

Babai i saj, Fatmir Fazlija, është ndër personat e zhdukur në luftën e fundit në Kosovë.

Lexo Edhe:

Flaka ka treguar se sa i mungon babai i saj në periudha të ndryshme të jetës dhe si ka arritur ajo të ndërtojë imazhin për figurën e tij nga tregimet që i kanë dhënë të afërmit dhe miqtë e babait.

Ajo nuk ka arritur të takojë kurrë babanë e saj.