Shyhrete Behluli bën këngën 'Jam shqiptar' me këngëtarin e njohur turk - Gazeta Express

Shyhrete Behluli bën këngën ‘Jam shqiptar’ me këngëtarin e njohur turk

Gazeta Express

08/10/2020 8:14

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli së shpejti do e publikojë këngën ”Jam shqiptar” në bashkëpunim me artistin e njohur turk, Sinan Akcil.

Dyshja e njohur duket se tashmë kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit të kësaj kënge.

Disa pamje nga videoklipi i ka bërë publike vetë Shyhretja në Instagram.

Në një pjesë të videoklipit këngëtarja kosovare dhe këngëtari turk shihen duke bërë shqiponjën me duar./21Media