Shumë pranë finales, Olta largohet papritur nga shtëpia e Big Brother - Gazeta Express
string(68) "shume-prane-finales-olta-largohet-papritur-nga-shtepia-e-big-brother"

Rozë

Gazeta Express

01/04/2023 21:34

Shumë pranë finales, Olta largohet papritur nga shtëpia e Big Brother

Rozë

Gazeta Express

01/04/2023 21:34

Olta ka vendosur të heqë dorë nga gara e saj në Big Brother. Vendimi i saj ishte i papritur për banorët e shtëpisë dhe publikun gjithashtu.

Ajo ka shprehur mungesën e djalit dhe shpesh ka pasur gjendje të rënduar emocionale. Ajo ka thënë se para se të jetë lojtare e Big Brotheri-t, është nënë dhe familja për të është gjëja më e shenjtë.

Lexo Edhe:

Olta: Hyra këtu që të luaj, që të bëj historinë time, të krijojë kujtimet më të bukura të jetës sime dhe mendoj që ja dola. Amari është i imi, unë e di se sa e dua, se sa më mungon. Në këto momente jam e djegur nga malli për të. Është një nga vendimet  më të vështira.