Shtylla ia mohoi Leo Messit golin e parë me PSG-në, do të ishte një eurogol - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/09/2021 21:59

Shtylla ia mohoi Leo Messit golin e parë me PSG-në, do të ishte një eurogol

Sport

Gazeta Express

15/09/2021 21:59

Pas 45 minutave lojë, PSG është duke barazuar 1-1 me Clube Bruge në Champions League.

PSG me Messin, Neymarin dhe Mbappen po e kanë të vështirë kundër Bruge, ani pse kaluan të parët në epërsi me golin e Herreras.

Lexo Edhe:

Shumë lehtë Parisi ka mundur të jetë në epërsi, derisa Messi të shënojë golin e parë me klubin e ri. Por, shtylla ishte ajo që ia mohoi një gol që do të ishte i jashtëzakonshëm, raporton Gazeta Express.