Shtylla e shpëton PSG-në, po dominon City - Gazeta Express

Shtylla e shpëton PSG-në, po dominon City

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 21:54

Është mbyllur 0-0 pjesa e parë mes Manchester City dhe PSG në Etihad Stadium.

Vendasit po dominojnë pas 45 minutave lojë, me posedim, raste të krijuara e gjëra tjera.

Lexo Edhe:

Madje të besuarit e Pep Guardiolës goditën njëherë edhe shtyllë, topi nuk deshi të hyjë brenda, raporton Gazeta Express.

Gundogan ishte i pafat pas goditjes së bukur që bëri.