Shtyhet fillimi i ndeshjes së dytë finale mes Trepçës dhe Yllit - Gazeta Express
string(63) "shtyhet-fillimi-i-ndeshjes-se-dyte-finale-mes-trepces-dhe-yllit"

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 20:29

Shtyhet fillimi i ndeshjes së dytë finale mes Trepçës dhe Yllit

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 20:29

Është shtyrë për rreth një orë finalja e dytë në mes të Trepçës dhe Golden Eagle Yllit.

Siç mëson Klan Kosova arsyeja e kësaj shtyerje është një defekt që ka pasur autobusi i ekipit nga Suhareka.

Lexo Edhe:

Lojtarët e Yllit tani kanë mbërritur në palestrën “Minatori”.

Ndeshja ishte paraparë të nis në ora 20:30