Shtëpisë së BBVK-së i bashkohet një banor i ri – Fis Juniku, moderator dhe ish basketbollist - Gazeta Express
string(89) "shtepise-se-bbvk-se-i-bashkohet-nje-banor-i-ri-fis-juniku-moderator-dhe-ish-basketbollist"

TV/Film

Gazeta Express

07/01/2023 0:58

Shtëpisë së BBVK-së i bashkohet një banor i ri – Fis Juniku, moderator dhe ish basketbollist

TV/Film

Gazeta Express

07/01/2023 0:58

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime, “Vëllai i Madh” ka vazhduar të shpalosë surprizat e përgatitura, e që rezultuan të ishin me “bollëk” sonte.

Kësisoj, pos eliminimit të Edonit – në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova është futur edhe banori më i ri, ish basketbollisti dhe moderatori, Fis Juniku.

Lexo Edhe:

Ai tanimë është futur brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh” duke u izoluar kështu me pjesën tjetër të kastit.

Por, se si do ta presin banorët e tjerë atë? Mbetet të shohim në ditët në vijim.

Për tu informuar më shumë rreth Fisit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.