Shtëpiakja e dëshpëruar, "kallë" me asetet e saj në bikine - Gazeta Express

Shtëpiakja e dëshpëruar, “kallë” me asetet e saj në bikine

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 19:41

Meghan King është shfaqur me bikine Dippin Daisy derisa është treguar e nxehtë në plazhin e Los Angles

Ylli “Real Housewives of Orange County”, Meghan King është parë e lagur dhe në bikine duke qenë tepër seksi në plazhin afër Los Angeles të hënën.

Lexo Edhe:

Influencierja dhe bllogerja – që mbush 37 vjeç më 26 shtator – ka pasure të veshur bikine me vlerë 48 dollarë.

Ajo është dukur në formë të mirë pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve. /GazetaExpress/